Facebook Pixel

Подвійне громадянство чиновників і нові санкції: Зеленський надав чинності рішенню РНБО

Під санкції потрапили засновники і топ-менеджери інтернет-магазину Wildberries

Під санкції потрапили засновники і топ-менеджери інтернет-магазину Wildberries

Президент Володимир Зеленський підписав указ №305/2021, який надає чинності рішенню Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 16 липня «Про додаткові заходи щодо координації реалізації державної політики у сфері громадянства».

Згідно з рішенням РНБО, в деклараціях осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, має відображатися інформація про відсутність громадянства іноземної держави, а також документів, що дають право на постійне проживання на території іноземної держави.

Кабінету Міністрів доручено проінформувати на засіданні РНБО в серпні поточного року про результати розроблення та внесення на розгляд Верховної Ради проєктів законів, спрямованих на врегулювання питань подвійного (множинного) громадянства.

Telegram Logo

Зеленський також підписав указ №304/2021, який надає чинності рішенню РНБО про застосування санкцій щодо шести фізичних осіб.

Зокрема, санкції терміном на 3 роки вводяться щодо росіян: Тетяни Бакальчук і Владислава Бакальчука (співзасновники найбільшого інтернет-магазину «Вайлдберріз» (Wildberries), Андрія Ревяшко (директор із розвитку інформаційних технологій «Вайлдберріз» і Олексія Кузьменка (керівник напрямку «Книги» «Вайлдберріз»).

Тетяна Бакальчук — найбагатша жінка Росії за версією Forbes (з числа самостійно заробили стан) з активами в $ 14,5 млрд.

Крім того, санкції введені проти громадянина Франції Фаяра Жераль-Юбера, засновника некомерційної організації «Офіційний репрезентаційний центр Донецької народної республіки у Франції», і громадянки Франції Неан Крістель, співробітниці «Міжнародного пресцентру Doni».

Додатково. Наприкінці квітня 2021 року РФ ввела санкції проти чиновників ЄС. Усього до чорного списку потрапили вісім людей. The Page проаналізувало, які політичні та економічні наслідки матиме такий крок для ЄС і чи зможе Україна використати цю ситуацію у своїх інтересах.

Коментарі

Всі новини