Зеленський розповів, як шукає спосіб знизити тарифи на опалення

Президент України Володимир Зеленський розповів, що спільно з урядом знайшов спосіб зниження майже вдвічі тарифів на опалення наступної зими. Як саме вдасться досягти цього результату, він не розповів.

У своєму відеозверненні Зеленський розповів, що на Банковій він зустрічався з урядом і обговорював можливість зниження тарифів вже цієї зими.


«Також знайшли цікаве рішення, яке дозволить наступної зими знизити тарифи на тепло майже наполовину. Це буде окрема програма. Ми готуємо цю інформацію, етапи, що буде зроблено і які кошти будуть виділені», – розповів він.

Контекст

  • У Міністерстві енергетики та захисту навколишнього середовища 25 листопада повідомили про те, що хочуть відмінити пільговий тариф на електроенергію для побутових споживачів (режим спеціальних зобов'язань, ПСО) і підвищити тарифи для тих, хто споживає понад 500 кВт.
  • Постанову, яка встановлювала граничний тариф на тепло і гарячу воду в Києві та містах обласного значення, Кабмін скасував 17 листопада. Своє рішення уряд пояснив тим, що наявність граничних тарифів суперечить вимогам Міжнародного валютного фонду.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини