Зеленський розповів, як шукає спосіб знизити тарифи на опалення

Президент України Володимир Зеленський розповів, що спільно з урядом знайшов спосіб зниження майже вдвічі тарифів на опалення наступної зими. Як саме вдасться досягти цього результату, він не розповів.

У своєму відеозверненні Зеленський розповів, що на Банковій він зустрічався з урядом і обговорював можливість зниження тарифів вже цієї зими.


Telegram Logo

«Також знайшли цікаве рішення, яке дозволить наступної зими знизити тарифи на тепло майже наполовину. Це буде окрема програма. Ми готуємо цю інформацію, етапи, що буде зроблено і які кошти будуть виділені», – розповів він.

Контекст

  • У Міністерстві енергетики та захисту навколишнього середовища 25 листопада повідомили про те, що хочуть відмінити пільговий тариф на електроенергію для побутових споживачів (режим спеціальних зобов'язань, ПСО) і підвищити тарифи для тих, хто споживає понад 500 кВт.
  • Постанову, яка встановлювала граничний тариф на тепло і гарячу воду в Києві та містах обласного значення, Кабмін скасував 17 листопада. Своє рішення уряд пояснив тим, що наявність граничних тарифів суперечить вимогам Міжнародного валютного фонду.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Як можна зупинити «Північний потік-2» — найбільш ефективні дії України

Щоб ефективно протистояти завершенню будівництва газопроводу «Північний потік-2» Україні та її союзникам необхідно застосовувати Міжнародне морське право.

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.