Facebook Pixel

Петиція про заборону на в’їзд громадянам РФ за рекордно короткий термін набрала достатньо підписів. Тепер її має розглянути президент

Зеленський має розглянути петицію про заборону на в’їзд громадянам РФ. Фото: Tima Miroshnichenko/Pexels

Зеленський має розглянути петицію про заборону на в’їзд громадянам РФ. Фото: Tima Miroshnichenko/Pexels

Петиція про заборону громадянам Росії вʼїжджати на територію України або запровадження візового режиму з державою-агресором набрала більше ніж 25 тисяч підписів за 8 днів і кілька годин. Цієї кількості підписів достатньо, щоб президент Володимир Зеленський розглянув її. Про це повідомив активіст і автор петиції Сергій Стерненко у Telegram.

Стерненко заявив, що тема петиції особливо актуальна з огляду на нинішнє загострення на фронті та стягування російських військ до наших кордонів.

Зазначимо, що наразі громадяни РФ мають право без віз в'їжджати на територію України на 90 днів протягом 180 днів.

Telegram Logo

Додатково. Місяць тому 25 тисяч підписів набрала петиція про повну заборону на виступи російським артистам в Україні. У відповіді на неї президент зазначив, що в Україні вже існують закони та норми для заборони виступів росіянам із «чорного» списку. Він також перенаправив петицію прем'єр-міністрові Денису Шмигалю, секретарю РНБО Олексію Данілову та голові СБУ Івану Баканову з проханням вивчити викладені в ній пропозиції та проаналізувати дотримання законодавства.

Коментарі

Всі новини