Facebook Pixel

Петиція про заборону виступів російських гастролерів в Україні набрала голоси. Вирішуватиме Зеленський

Петиція Зеленському щодо заборони гастролей російських артистів в Україні набрала голоси. Фото: ОП

Петиція Зеленському щодо заборони гастролей російських артистів в Україні набрала голоси. Фото: ОП

Петиція з вимогою впровадження повної заборони на проведення концертів російськими артистами та акторами в Україні набрала необхідну для розгляду кількість голосів. Тепер адміністрація президента зобов'язана її розглянути й дати на неї відповідь.

Петицію 21 вересня подав український продюсер Ігор Кондратюк. Вона вже набрала 25 279 голосів (щоб її розглянув президент потрібно 25 тис.). Автор пропонує зробити винятки для артистів та акторів, які «публічно виступили проти російської агресії», серед яких акторка Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші.

Quote«Це неприродно, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окупованих ними українців… Музика та інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни. Оскільки вони є продовженням війни іншими методами — методами зацікавлення українців культурою агресора, від зброї якого загинули тисячі українців та зазнали поневірянь мільйони вимушених переселенців», — наголосив у петиції Кондратюк.

Контекст. У вересні Мінкульт оновив список нев'їзних до України осіб. Наразі до нього належать: актори Віра Алєнтова, Федор Бондарчук, Валентин Гафт, Володимир Гостюхін, Дмитро Пєвцов, Іван Охлобистін, Михайло Порєчєнков, Жерар Депардьє, Стівен Сігал; співаки: Надія Бабкіна, Олександр Розенбаум, Йосиф Кобзон, Станіслав П’єха, репер Моргенштерн та інші.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини