Facebook Pixel

Зеленський доручив Генштабу та уряду «запропонувати рішення» щодо тривог через «Кинджали»

Президент України Володимир Зеленський провів важливу Ставку Верховного головнокомандувача щодо забезпечення Сил оборони наступного року.

Про це глава держави написав на своїй телеграм-сторінці.

Quote«Окремо доручив Міністерству оборони, Генштабу ЗСУ та Кабміну запропонувати рішення, щоб вильоти носіїв «Кинджалів» не паралізували країну на години», — йдеться у його дописі.

Президент заслухав велику доповідь міністра оборони України Рустема Умєрова про потреби наших воїнів у техніці, ракетах, боєприпасах, обладнанні та послугах — в усьому необхідному для подальшої деокупації України.

На нараді також ішлося про реалізацію поточних контрактів. Контрактування на наступний рік як з вітчизняним ОПК, так і з закордонними постачальниками. Систематизація очікуваної міжнародної технічної допомоги.

Володимир Зеленський заслухав доповідь міністра стратегпрому Олександра Камишіна щодо нарощування обсягів виробництва на підприємствах вітчизняного ОПК. А також поточний стан і перспективи нашої багаторічної ракетної програми, ухваленої ще у 2021 році.

Крім того, обговорили ситуацію на фронті: Лиман, Бахмут, Авдіївка, Херсонщина. Президент заслухав доповіді Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного, генерал-полковника Олександра Сирського, бригадного генерала Олександра Тарнавського, генерал-майора Едуарда Москальова та генерал-лейтенанта Юрія Содоля.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉