Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Збитки від «Турецького потоку»; виправдання Amazon. Головне за 9 січня

Україна втратить сотні мільйонів доларів через «Турецький потік» – такі невтішні прогнози глави нового оператора української газотранспортної системи. Це погана новина. Але є й хороша: річна інфляція в нашій країні дуже низька, що створює хороші умови для подальшого економічного зростання. Щоправда, якщо не буде нової економічної кризи. Наскільки вона ймовірна? Про це у цьому дайджесті новин від The Page.

Андрій Юхименко

Андрій Юхименко

головний редактор The Page

Facebook profile

Новини коротко

Amazon Ring спростував звинувачення в стеженні за клієнтами в Україні. Ring заснували в 2013 році, а в 2018-му її викупила Amazon. У Ring в Україні є великий офіс, який займається розробкою. Нещодавно його співробітників звинуватили в несанкціонованому перегляді відео з камер спостережень. Але материнська компанія спростувала цю інформацію. У її повідомленні зокрема йдеться:

Quote«Жоден співробітник Ring не має такого доступу незалежно від свого розташування. Дані для дослідження і подальших розробок ретельно контролюються».


Svitlana Yerohina[7896]-r0-cover-medium-r0.jpg

Amway призначила нового керівника в Україні. Генеральним директором компанії, яка виробляє та продає засоби особистої гігієни, побутову хімію та косметику, призначили ексдиректора з продажу в Україні Світлану Єрохіну. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Україна збереже конфісковані російські активи. Мирова транзитна угода між «Газпромом» і «Нафтогазом», яку уклали наприкінці 2019 року, не передбачає повернення активів Росії, конфіскованих Антимонопольним комітетом України. Про це повідомив виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко. За його словами, «Газпром» відмовився від компенсації за конфісковане майно.

Оператор газотранспортної системи підрахував збитки, спричинені запуском «Турецького потоку». Газопровід «Турецький потік», який запустили вчора, 8 січня, знизить транзит газу через Україну до 2020 року на 15 млрд куб. м. Це означає, що наша країна недоотримає близько $450 млн доходів. Про це написав на своїй Facebook-сторінці керівник оператора Сергій Макогон.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Держстат підрахував річну інфляцію. Споживчі ціни в Україні за 2019 рік зросли на 4,1%, таким чином темпи інфляції уповільнилися. Інфляція за попередній рік склала 9,8%.

Експертна думка

За вісім днів 2020 року з'явився цілий ряд новин, які змушують замислитися над тим, що світова фінансова криза вже близько. Золото подорожчало до шестирічного максимуму, ціни на нафту зросли через загибель іранського генерала Касема Сулеймані. Зростання економіки США та Німеччини сповільнюється.

Кореспондент The Page Діана Полуніна зібрала думки відомих економічних експертів, які відповіли на запитання: коли почнеться економічна криза і як вона вплине на Україну.

«Зараз усі навпаки говорять про те, що ризики світової кризи минають. Це пов'язано з тим, що США та Китай почали знаходити порозуміння у питанні торговельної війни. Ситуацію з Brexit також більш-менш залагодили».

Дмитро Боярчук

Дмитро Боярчук

Виконавчий директор CASE Україна

«Найчастіше криза настає тоді, коли її не чекають. Тому, враховуючи те, що про можливу світову кризу говорять вже близько пів року, ті, хто міг застрахуватися, вже мінімізувати можливі ризики, що вже робить кризу менш імовірною».

Гліб Вишлінський

Гліб Вишлінський

Виконавчий директор Центру економічної стратегії


Коментарі

Всі новини