Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Саакашвілі перевезли до лікарні в Тбілісі

Затримання Саакашвілі: політика перевезли з вʼязниці до лікарні. Фото: Косарєв Олександр/УНІАН

Затримання Саакашвілі: політика перевезли з вʼязниці до лікарні. Фото: Косарєв Олександр/УНІАН

Пенітенціарна служба Грузії поширила заяву, згідно з якою колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі перевезли на госпіталізацію до тюремної лікарні в Тбілісі. Люди з його близького оточення скаржаться на неможливість зв’язатися з ним. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Мати Саакашвілі Гіулі Аласанія заявила журналістам, що її сина немає у в'язниці, його забрали вертольотом. Грузинські ЗМІ також повідомляли, що на території в'язниці сідав вертоліт.

Адвокат політика Ніка Гварамія написав на своїй сторінці у Facebook, що перевезення Саакашвілі — «це викрадення заручника» й що жоден з омбудсменів, жоден член сім’ї, жоден лікар не знають про його стан і місцеперебування. Він закликав Міністерство охорони країни прояснити ситуацію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Грузинський опозиційний телеканал «Мтаварі архі» повідомив, що наразі Саакашвілі, ймовірно, перевозять із руставської в'язниці гелікоптером до військового шпиталю в Горі.

Депутатка Верховної Ради та цивільна дружина Саакашвілі Єлизавета Ясько на своїй сторінці у Facebook написала, що політика перевели до Глдані:

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Усупереч заявам консиліуму лікарів, грузинського та українського омбудсменів, позиції України його перевели в найнебезпечніше місце для його життя — Глдані!»

Вона також наголосила, що Саакашвілі перебуває в критичному стані, проте «наскільки він є критичним, ніхто зараз не може підтвердити».

Контекст. Саакашвілі прибув до Грузії 29 вересня, а 1 жовтня його затримали в Тбілісі. Він перебував у в'язниці в місті Руставі.

У Грузії Саакашвілі проходить за кількома кримінальними справами. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його одразу, щойно він перетне кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а звинувачення на свою адресу — сфальшованими.

Раніше особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кіпшидзе заявляв, що, на думку консиліуму лікарів, необхідно терміново перевести експрезидента Грузії до багатопрофільної цивільної клініки.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини