Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Москві застрелився відставний генерал СЗР Лев Соцков: деталі

Лев Соцков. Скріншот: YouTube

Лев Соцков. Скріншот: YouTube

У Москві наклав на себе руки генерал-майор служби зовнішньої розвідки у відставці, 90-річний Лев Соцков. Про це повідомляє російський Коммерсант.

Тіло розвідника знайшла його дружина в їхній квартирі. Поруч лежав його нагородний пістолет та передсмертна записка. В ній Соцков просив нікого не звинувачувати, а також розповів історію свого пістолета, яким був відмічений під час служби у Монголії.

Соцков раніше скаржився рідним, що «втомився жити».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На місці події працюють криміналісти, зброю направлено на експертизу.

Соцков закінчив Московський державний інститут міжнародних відносин, 40 років був на оперативній роботі за кордоном, також працював у Центрі. Останнім часом займався вивченням архівних матеріалів з історії розвідки, а також написав кілька книг, зокрема «Операція «Тарантелла» про роботу радянської розвідки проти британської.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Як повідомлялося, у травні міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес під час візиту до Фінляндії заявив, що російські генерали обернулися один проти одного, тому що війна в Україні йде не за планом.

Генерали все ближче й ближче наближаються до лінії фронту, їх направляють на передову, адже солдати на місцях втрачають бойовий дух та не здатні приймати тактичні рішення.

Коментарі

Всі новини

Favbet: бізнес, що пішов на війну

новини компанії