Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путінська трясовина: як генерали рф кричать на солдатів та тремтять від страху чисток

Колаж The Page

Колаж The Page

Російські генерали обернулися один проти одного, тому що війна в Україні йде не за планом.

Про це під час візиту до Фінляндії заявив міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес, пише The Times.

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

За його словами, військові лідери звинувачують один одного у «катастрофі» і бояться стати жертвами репресій та чисток, якщо загрузла на Сході України війна перетвориться на панічний відступ росіян.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Військові начальники в Генштабі рф вже стали козлами відпущення через невдачі під час повномасштабного вторгнення 24 лютого.

За словами Уоллеса, ті, хто працює у військовій системі, завжди боялися, що їх ось-ось «очистять».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Видання нагадує, що начальник російського генштабу Валерій Герасимов у квітні потрапив під обстріли та був поранений скалками у Ізюмі, хоча російська сторона заперечує цей факт.

Фото: Wikipedia

Фото: Wikipedia

Україна також не має точних підтвреджень цієї інформації. Водночас окупанти визнали, что оточення Герасимова справді отримало поранення.

Генерали все ближче й ближче наближаються до лінії фронту, намагаючись розібратися з цим болотом, у якому перебувають російські військові.

Як уже писав The Page, їх направляють на передову, адже солдати на місцях втрачають бойовий дух та не здатні приймати тактичні рішення.

Quote«Вони кричать і кричать на людей, але це, як правило, не дає найкращого результату», — розповів Уоллес про намагання генералів виправити ситуацію.

Міністр додав, що всі генерали можуть бути справді дуже скоро репресовані:

Quote«Будьте обережні, якщо ви одноосібно керуєте чимось у російській системі, тому що це може бути ненадовго. Російський генеральний штаб буде зроблено козлами відпущення за безлад».
Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Немає нікого з наближених до Путіна, хто б наважився вмовляти його відмовитися від планів захоплення України, зазначив Уоллес, додавши, що війна може дуже швидко перетворитися з болота на розгром.

Водночас міністр попередив, що з наближенням «Дня Перемоги» на росії 9 травня Путін може розпочати мобілізацію додаткових військ. Диктатор також може офіційно оголосити війну Україні.


Контекст.

Коментарі

Всі новини