Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Розвідка: рф планує включити захоплені райони півдня України до складу Криму

РФ хоче включити райони півдня України до складу Криму. Фото: t.me/DIUkraine

РФ хоче включити райони півдня України до складу Криму. Фото: t.me/DIUkraine

Росія розглядає можливість включення захоплених територій півдня України до складу тимчасово окупованого Криму та подальшої інтеграції їх у російський економічний простір. Про це розповіло Головне управління розвідки Міністерства оборони України у своєму Telegram-каналі.

За даними розвідки, про розроблення відповідного плану зі строком щонайменше до 2030 року оголосив 1 травня радник так званого «глави» Криму з інформаційної політики Олег Крючков.

Одночасно російський загарбницький режим намагається переконати місцеве населення в остаточному встановленні контролю над захопленими територіями. Так, 1 травня в Генічеську «голова міськради» Андрій Клочко організував урочисте підняття прапора рф. Щоправда, містяни проігнорували «свято», зазначають у розвідці.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, низка приватних підприємств Ростовської області отримала замовлення на виготовлення печаток і штампів для «адміністрацій» Маріуполя. За інформацією розвідки, до переліку установ, які отримають нові «атрибути», входять заклади освіти, лікарні, поліція, РАЦСи та адміністративні установи. Навіть попри те що більшість із них вщент зруйновано російськими військами. На замовлених штампах і печатках міститься напис: «Россия, республика Донбас, Мариуполь, военно-гражданская администрация». Загарбники анонсували, що в червні подібні штампи та печатки виготовлятимуться для захопленого Херсона.

З-поміж російських військових поширюється інформація, що строки так званої «спецоперації» в Україні визначено до вересня цього року.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини