Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінус один пропагандист: в Україні ліквідували російського військового журналіста Постнова

В Україні денацифікували російського пропагандиста Сергія Постнова. Фото: телеграм-канал російського журналіста Юрія Котенка

В Україні денацифікували російського пропагандиста Сергія Постнова. Фото: телеграм-канал російського журналіста Юрія Котенка

Під час війни росії в Україні з 13 на 14 червня загинув російський воєнний журналіст, полковник Сергій Постнов. Його смерть підтвердили в Раді ветеранів центрального апарату Відділу внутрішніх справ, пишуть росЗМІ.

Від самого початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Постнов знімав пропагандистський контент, у складі угруповання «V» брав участь у спробах захоплення Гостомеля, а пізніше населених пунктів на Харківщині та Луганщині.

За яких обставин і де саме його було ліквідовано, не розкривається.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Постнов розпочав журналістську діяльність у 2002 році після закінчення Воєнного університету Міноборони рф. Здійснював інформаційний супровід російської армії в різних гарячих точках світу. Працював у виданнях «Зоркий вартовий», «На бойовому посту», закінчив свою діяльність у Центральному апараті Росгвардії.

Коментарі

Всі новини