Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Для жителів Варшави створюють застосунок із картою укриттів

Застосунок з усіма сховищами Варшави – коли з’явиться. Фото: Pixabay

Застосунок з усіма сховищами Варшави – коли з’явиться. Фото: Pixabay

З огляду на досвід сусідньої України мерія Варшави взялася за створення застосунку, який зможе швидко зорієнтувати місцевих жителів щодо місцезнаходження найближчого укриття в разі надзвичайної ситуації. Про це повідомляє видання The Warsaw.

Очікується, що він буде готовий до кінця 2022 року. Зараз фахівці оцифровують дані про об’єкти в польській столиці, що можуть бути використані як укриття. Відповідну інформацію надала Державна пожежна служба Польщі.

За попередніми оцінками, у місті загалом нараховується приблизно 2,2 млн кв. м у підвалах, підземних гаражах житлових споруд і торговельних центрів. Такого обсягу площі, за підрахунками, має вистачити для трохи більш як мільйона людей. Утім, населення Варшави, за офіційними даними, становить майже 1,8 млн осіб.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Видання зазначає, що нині в Польщі немає юридичного поняття «захисна споруда», а чинні правові норми не зобов'язують органи місцевого самоуправління проводити інвентаризацію, облаштування та ремонт таких укриттів.

Контекст. Раніше цього місяця Генштаб Збройних сил Білорусі заявив, що завдасть удару по Польщі у відповідь на «провокації Заходу». У заяві йшлося про удари по центрах ухвалення рішень, пунктах постійної дислокації національних збройних сил, арсеналах і базах, а також критично важливих об'єктах економіки та транспортної інфраструктури.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини