Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чому панельний дім під час обстрілів — найгірше укриття: пояснення ДСНС

Де найкраще ховатись під час ракетного обстрілу: пояснення ДСНС. Фото: Reuters

Де найкраще ховатись під час ракетного обстрілу: пояснення ДСНС. Фото: Reuters

Рятувальники не радять залишатися під час атаки в панельних будинках. А мешканцям сіл рекомендують спускатися до льохів.

Найнебезпечніше під час ракетного удару залишатися в панельному будинку, більш захищеними у своїй основі вважаються монолітні споруди, заявив в ефірі інформаційного марафону заступник керівника ДСНС у Київській області Богдан Данилюк.

Quote«Найбільших руйнувань зазнають панельні будинки, оскільки вони складаються, як карткові будиночки. Є випадки, коли під час обстрілу такого будинку люди виживали. Ці будинки, коли складаються, під ними залишається великий простір, тоді люди там можуть вижити. Якщо це цегляний будинок, якщо пішов ракетний обстріл і будинок руйнується, то він розпадається на такі дрібні матеріали, що там дуже важко вижити», — сказав він.

Данилюк уточнив: якщо людина не потрапила в епіцентр вибуху, а її просто привалило чи заблокувало будівельними конструкціями, то однаково можливі переломи, подряпини, струс головного мозку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як вижити під час бомбардування

Під час повітряної тривоги потрібно ховатися в укриттях, спеціально для цього створених, наголосив Данилюк.

Quote«Якщо це населений пункт у сільській місцевості, то люди мають свої місцеві льохи, у яких можна сховатися», — пояснив представник ДСНС.

Данилюк нагадав, що під час прильоту, якщо людина не встигає дістатися укриття, варто пам'ятати про правило двох стін — це збільшує шанси на життя.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Якщо це буде удар із боку фасаду будинку, то чим більше перегородок, тим більша ймовірність залишитися живим. У панельних будинках я взагалі не рекомендував би залишатися, у монолітних будинках дуже добре захищають ліфтові шахти — вони повністю з моноліту, залізобетонні», — підсумував Данилюк.

Коментарі

Всі новини