Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Київрада облаштує укриття в закладах освіти, у яких вони відсутні

Фото: kyivcity.gov.ua

Фото: kyivcity.gov.ua

Київрада облаштує укриття у закладах освіти, де вони відсутні

Київська міська рада ухвалила рішення про облаштування укриттів у тих столичних закладах освіти, де таких укриттів немає.

Відповідний проєкт рішення «Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності» Київрада ухвалила в четвер, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

Quote«Ми маємо довести до ладу – відремонтувати чи реконструювати, забезпечити необхідними засобами – укриття в комунальних школах і садочках. Адже війна триває, залишається загроза ракетних обстрілів столиці. І ми маємо створити безпечні умови та захистити наших дітей, учителів і загалом киян», – написав Кличко в Telegram.

Як повідомлялося, минулого тижня Профспілка працівників освіти та науки України повідомила, що в Україні через воєнний стан і задля заощадження коштів навчальний рік може розпочатися раніше. Зокрема, навчання в університетах та інших закладах вищої освіти для студентів може початися з 1 серпня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Відповідну ініціативу озвучили під час розширеного засідання президії Спілки ректорів закладів вищої освіти України. Розпочати навчання з 1 серпня пропонують через те, що в умовах війни важливим є заощадження коштів під час опалювального сезону. Саме тому йшлося про перенесення початку навчального року на серпень.

Пропозиції розпочати навчальний рік із 1 серпня також озвучують і представники влади в деяких регіонах, але ці питання розглядатимуться спільно з керівниками закладів освіти.

Підписуйтесь на нас в Google News!

7 червня в ефірі телемарафону єдиних новин заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко заявив, що освітній процес в Україні з 1 вересня буде відновлено в режимі офлайн.

Коментарі

Всі новини