Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні навчальний рік може розпочатися в серпні

Фото: Pixabay

Фото: Pixabay

Навчання може розпочатися раніше

В Україні через воєнний стан і для заощадження коштів навчальний рік може розпочатися раніше. Зокрема, навчання в університетах та інших закладах вищої освіти для студентів може початися з 1 серпня.

Про це повідомляє пресслужба Профспілки працівників освіти та науки України.

Згідно з повідомленням, відповідну ініціативу озвучили під час розширеного засідання президії Спілки ректорів закладів вищої освіти України в середу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Розпочати навчання з 1 серпня пропонують через те, що в умовах війни важливим є заощадження коштів під час опалювального сезону. Саме тому йшлося про перенесення початку навчального року на серпень.

Крім того, під час засідання його учасники наголосили на безпекових питаннях навчання, адже рішення про форми проведення занять ухвалюватимуть навчальні заклади за умови наявності належних укриттів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Пропозиції розпочати навчальний рік із 1 серпня також озвучують і представники влади в деяких регіонах, але ці питання розглядатимуться з керівниками закладів освіти.

Як повідомлялося, 7 червня в ефірі телемарафону єдиних новин заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко заявив, що освітній процес в Україні з 1 вересня буде відновлено в режимі офлайн.

На початку червня президент Володимир Зеленський доручив відновити до вересня якомога більше зруйнованих і пошкоджених російськими військами шкіл. За даними Офісу президента, російські окупанти вже пошкодили в Україні 20% шкіл і дитячих садочків.

Попри війну, розв'язану Росією, освітній процес в Україні триває. Під час вступної кампанії — 2022 26 тисяч українських абітурієнтів складатимуть мультипредметний тест поза межами України; понад 30 вищих навчальних закладів переїхали до інших міст.

Коментарі

Всі новини