Facebook Pixel

Законопроєкт Зеленського про КСУ та скасування безвізу з ЄС. Як українці ставляться до конституційного скандалу

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування українців стосовно останніх рішень, прийнятих Конституційним судом України (КСУ) та скандалу навколо цього, за результатами якого виявилось, що 59% респондентів ставляться до рішення суду негативно, 25% — нейтрально, а 11% — позитивно.

З опитаних, які добре знайомі зі змістом рішення (39% респондентів), негативно до нього ставляться 83%.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
1.jpg Thumb 2.jpg Thumb 3.jpg Thumb 4.jpg Thumb 5.jpg Thumb 6.jpg Thumb
Telegram Logo

Довіра до Конституційного суду

60% опитаних не довіряють Конституційному суду, а серед тих, хто добре знайомий зі змістом рішення суду, не довіряють йому 80%.

Законопроєкт Зеленського про КСУ

Майже 60% опитаних підтримують проєкт закону президента Володимира Зеленського щодо припинення повноважень діючого складу КС, не підтримують — 27%, ще не визначились — 16%.

Скасування безвізу з Європейським союзом

До можливого скасування безвізового режиму з Європейським союзом 55% опитаних ставляться негативно, 11% — позитивно, а 31% — нейтрально. Найбільш негативно — молодь, мешканці столиці та Заходу, прихильники «Європейської солідарності», «Свободи», «Голосу» і партії «Слуга народу».


«Рейтинг» проводила опитування 2-3 листопада 2020 року. Опитали 2 тис. українців віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу за допомогою телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера.


Контекст. Раніше Національне агентство із запобігання корупції на невизначений час закрило реєстр електронних декларацій на виконання рішення КС. Варто також відзначити, що суд визнав неконституційними окремі положення антикорупційного законодавства.

Коментарі

Всі новини