Facebook Pixel

Неправдиве декларування. Через рішення КСУ покарання уникнув перший чиновник

Костянтин Бриль. Фото: УНІАН

Костянтин Бриль. Фото: УНІАН

Вищий антикорупційний суд (ВАКС), виконуючи скандальне рішення Конституційного суду України (КСУ) щодо скасування статті 366-1 Кримінального кодексу (неправдиве декларування), закрив першу відповідну справу. Про це повідомили в пресслужбі ВАКС.

Так, суд закрив справу щодо неправдивого декларування проти колишнього голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля. У своїй декларації він не вказав чотири автомобілі марки Mercedes-Benz, один Land Rover, два місця для паркування катерів в анексованому Росією Криму, паркомісця, квартири, земельні ділянки тощо.

У ВАКС також додали, що на момент ухвалення рішення Конституційним судом у суді перебувало 17 кримінальних справ за статтею 366-1 Кримінального кодексу. Загалом же у ВАКС зараз розглядають 178 кримінальних проваджень.

Telegram Logo

Контекст. Раніше Національне агентство із запобігання корупції на невизначений час закрило реєстр електронних декларацій на виконання рішення КС. Варто також зазначити, що суд визнав неконституційними окремі положення антикорупційного законодавства.

Коментарі

Всі новини