Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Слуга народу» розповів, чому голосував за відставку Смолія

Мар'ян Заблоцький. Фото: Facebook/Мар'ян Заблоцький

Мар'ян Заблоцький. Фото: Facebook/Мар'ян Заблоцький

Нардеп від «Слуги народу» Мар'ян Заблоцький проголосував за відставку голови Нацбанку Якова Смолія через те, що останній вирішив піти через політичний тиск.

Про це він розповів діловому тижневику «Перша шпальта».

«Голосував «за» через манеру, в якій пішов Яків Смолій. Навіть якщо на вас здійснюється тиск, це є природним для всіх політиків. На мене здійснює тиск Ярослав (нардеп з «Голосу» Ярослав Железняк. — The Page), я здійснюю тиск на Ярослава. Це постійно, це нормально», — зазначив Заблоцький.

За його словами, на нього, наприклад, взагалі відкрито три кримінальні справи за заявою Олександра Дубінського.

Quote«Це нормально. І коли ви йдете у манері, яка шкодить фінансовому ринку, шкодить економіці України, шкодить усім, це, на мою думку, є некоректним», — пояснив нардеп.

На питання про те, чи згоден Заблоцький з політикою Смолія, він відповів, що згоден.

«Він насправді більшість речей робив правильно. Можливо, були окремі помилки. Можливо, зміцнення гривні в певні часи було некоректним, на мою думку. Але вони дуже правильно зробили, що значно знизили облікову ставку», — зазначив нардеп.

Однак він додав, що питання не окремо в ексочільнику Нацбанку, а й у всій команді регулятора.

Quote«У Нацбанку працювала і працює дуже потужна команда, напевно, найкраща за всю історію України. Це і Олег Чурій, і Дмитро Сологуб. Вони всі молодці, але, можливо, певні зміни не зашкодять. Трохи ризиковано, але, сподіваюся, що це на краще», — пояснив Заблоцький.

Контекст. Смолій написав заяву про звільнення і 1 липня о 17.00 передав її президенту Володимиру Зеленському. Причиною цього сам голова Нацбанку назвав політичний тиск. Подібна новина викликала неоднозначну реакцію у представників бізнесу та політичних діячів в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини