Facebook Pixel

єОселя: перший будинок за програмою придбали в Ужгороді

За держпрограмою доступного іпотечного кредитування «єОселя» видано перший кредит на приватний будинок в Ужгороді. Кредитну угоду підписали у відділенні Ощадбанку під 7% річних.

Про це повідомляє «Укрфінжитло».

Позичальниками стала молода родина, що переїхала на Закарпаття після початку повномасштабного вторгнення росії.

До 24 лютого 2022 року, подружжя мешкало в Києві. Через тодішню загрозу ворожої окупації столиці евакуювалися на Закарпаття, де вирішили й залишитись. Пара обрала будинок площею 82,8 кв. м в Ужгороді.

Quote«Ми давно слідкували за «єОселею». Щойно програма розширила умови на приватні будинки, подали заявку. Все пройшло досить швидко і легко. Дякуємо Ощадбанку за хороший сервіс і державі за таку можливість. Тепер на Закарпатті ми і справді вдома», – ділиться враженнями про купівлю свого житла Михайло.

Що відомо про держпрограму «єОселя»

З 29 січня українці можуть обрати за «єОселею». приватні будинки площею 62,5 кв. м на одного плюс 21 кв. м на кожного наступного члена сім’ї під 7% річних. Вимоги щодо дати введення в експлуатацію будинків такі ж, як і для квартир:

  • представникам окремих професій (військовослужбовці ЗСУ за контрактом, вчителі, медики та науковці) під 3% та ветеранам під 7% – доступні приватні будинки до 10 років у Києві та обласних центрах, без обмежень в інших населених пунктах;
  • ВПО та іншим українцям під 7% – доступні приватні будинки до 3 років, незалежно від населеного пункту.

Важливою умовою для приватних будинків є земля, на якій він розташований. Для купівлі по «єОселі» вона має належати виключно до земель житлової та громадської забудови.

Дачні та садові будинки, розміщені на дачних і садових ділянках, а також будинки, розміщені на земельних ділянках с/г призначення, недоступні для оформлення іпотеки.

Що необхідно зробити, щоб придбати житло в іпотеку на вигідних умовах

  • заповніть заявку в мобільному застосунку «Дія»;
  • оберіть один або всі банки-партнери «єОселі» – Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense Bank.

Реалізують «єОселю» Мінекономіки спільно з Мінцифрою та ПрАТ «Укрфінжитло».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉