Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Як українцям уникнути віялових відключень. Пояснення Міненерго

За 10 днів росіяни завдали 300 ударів по енергосистемі України  – Галущенко. Фото: фейсбук міністра

За 10 днів росіяни завдали 300 ударів по енергосистемі України – Галущенко. Фото: фейсбук міністра

Починаючи від 10 жовтня російська армія завдала майже 300 ударів по об’єктах енергетичної системи України із застосуванням крилатих ракет, артилерії та ударних дронів. Через те в усіх регіонах країни можуть вводитися віялові відключення світла. Щоб цього уникнути, українцям необхідно скоротити споживання щонайменше на 20%, розповів в етері телемарафону очільник українського Міненерго Герман Галущенко.

Він укотре закликав людей ощадливо використовувати електроенергію, щоб «Укренерго» не доводилося застосовувати графіки відключень.

Міністр розповів, що влада зараз інтенсивно готується до будь-яких сценаріїв розвитку подій, включно з найекстремальнішими.

Quote«Йде підготовка: що робити в разі драматичних пошкоджень в енергосистемі, які потребуватимуть набагато більше часу для відновлення, ніж зараз. У такому випадку це цілий механізм, до роботи якого буде залучено майже всі державні органи, усі військові адміністрації на місцях, і це буде скомуніковано громадянам, щоб вони чітко знали, що їм робити в тій чи іншій ситуації. Умовно: де буде можливість отримати електроенергію, тепло, зарядити телефон, отримати зв'язок тощо», — розповів він.

Контекст. В усіх областях Україні без винятку в четвер, 20 жовтня, вводитимуться обмеження постачання електроенергії. Таку необхідність спричинили обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури в нашій країні в останні 10 днів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини