Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Євросоюз пригрозив США введенням мит на $39,1 мільярда

Євросоюз запровадить мита на товари із США, якщо Вашингтон введе мито на вироблені в ЄС автомобілі. Додатковими митами будуть обкладатися різні товари на загальну суму в €35 млрд ($39,1 млрд).

Про це заявила єврокомісар з торгівлі Сесілія Мальмстрем, передає Reuters.

«Ми не потерпимо ніяких квот та обмежень. Якщо мита все ж таки введуть, то у нас є відповідний список»,— сказала єврокомісар, додавши, що дуже сподівається, що цього вдасться уникнути.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас, президент США Дональд Трамп заявив, що Євросоюз у торговельних питаннях веде себе гірше за Китаюй і «наживається» на країні у сфері торгівлі.

Кілька днів тому міністр економіки та енергетики ФРН Петер Альтмайер в інтерв'ю газеті Welt am Sonntag заявив, що ЄС готовий знизити до нуля мита на автомобілі, що ввозяться з США.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Про введення підвищених мит на імпорт автомобілів з ЄС вперше заговорили у 2018 році. Цю ідею обґрунтовували національною безпекою.

Тоді Мальмстрем заявила, що ЄС буде змушений вжити відповідних заходів. У травні 2019 року США відклали прийняття рішення про введення тарифів на імпортні автомобілі та запчастини на 180 днів.

Коментарі

Всі новини