Facebook Pixel

За програмою єОселя держава видала житлових кредитів на 7 млрд грн

За програмою «єОселя» держава видала іпотечних кредитів на 7 млрд грн. Кількість кредитів становила 4,8 тис.

Про це пише нардеп Данило Гетманцев.

Згідно з даними нардепа, якщо станом на 1 жовтня 2023 року було видано 3,6 тис. кредитів на загальну суму 5,2 млрд грн, то за останні неповні півтора місяці кількість позичальників збільшилася до 4,8 тисячі, а сума позик зросла ще на 1,8 млрд грн.

З них було видано кредитів:

67% кредитів оформили військовослужбовці та інші працівники силових відомств;

12% — педагоги та науковці;

9% — медичні працівники.

Ще 12% — звичайні українці, які не мають власного житла чи підпадають під критерії для поліпшення житлових умов (можливість узяти кредит для них під 7% була відкрита у серпні).

Як взяти участь у програмі «єОселя»:

  1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису «Дія.Підпис» або BankID.
  2. Перейдіть до послуги «єОселя».
  3. Перевірте власні дані з кабінету громадянина на порталі.
  4. Оберіть категорію заявника, до якої належите за місцем працевлаштування (військові, силовики, медики, вчителі, науковці).
  5. Вкажіть сімейний статус, дані іншого з подружжя, кількість неповнолітніх дітей, що з вами проживатимуть, і середньомісячний дохід сімʼї.
  6. Вкажіть дані про бажане житло та банк, до якого хочете надіслати заяву.
  7. Перевірте заяву, підпишіть електронним підписом і надішліть.
  8. Очікуйте повідомлення про подальші кроки на вказану електронну адресу. Воно також буде доступним у розділі «Зверніть увагу» в кабінеті громадянина на порталі «Дія».

Нагадаємо: у жовтні 2022 року в застосунку «Дія» почали тестувати послугу «єОселя», завдяки якій українці, що залишилися без домівок через війну, зможуть оформити на вигідних умовах пільгове державне кредитування для купівлі житла.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉