Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Збільшення військових видатків та купівля військових облігацій коштом АРМА: що Рада ухвалила 31 травня

Які закони Рада ухвалила 31 травня. Фото: rada.gov.ua

Які закони Рада ухвалила 31 травня. Фото: rada.gov.ua

Верховна Рада збільшила військові видатки, скасувала реєстрацію пов‘язаних із РФ аудиторів, усунула законодавчу колізію для відновлення реєстрації сільгосптехніки й ухвалила низку інших законів. Про це повідомив заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

Найважливіші ухвалені законопроєкти:

  • №7413 — збільшено військових видатків у 2022 році на 247 млрд грн за рахунок зовнішніх позик. Законопроєкт передбачає на 287 млрд грн збільшення видатків загального фонду держбюджету за рахунок зовнішніх позик – до 2,08 трлн грн, зокрема військових видатків — на 247,77 млрд грн.
  • №7342 — придбання коштом грошей на рахунках Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) військових облігацій.
  • №7347 — скасовано реєстрації пов‘язаних із РФ аудиторів, зокрема громадян цієї країни або тих аудиторів, які включені до відповідних російських реєстрів.
  • №6070-1 —усунуто законодавчу колізію для відновлення реєстрації сільгосптехніки. Законопроєкт врегулює питання реєстрації та роботи органів із реєстрації тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, землерийних, дорожньо-будівельних та меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, технологічного транспорту, а також видачі посвідчень тракториста-машиніста.
  • №5656 —закон про зарахування до місцевого та держбюджету адмінзбору за держреєстрацію у сфері містобудування.

Коментарі

Всі новини