Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рада звільнила з посади омбудсмена з прав людини Людмилу Денісову

Людмила Денісова. Фото: Facebook

Людмила Денісова. Фото: Facebook

Верховна Рада звільнила Людмилу Денісову з посади Уповноваженого з прав людини. «За» проголосували 234 нардепи.

«Рада звільнила з посади омбудсмена з прав людини Людмилу Денісову. За проголосувало – 234 депутати. Призначення сьогодні не було», – повідомив член фракції «Голос» Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі.

Незадовго до голосування, нардеп Павло Фролов повідомив, що однією з причин звільнення Денісової стало те, що вона «майже не виконувала своїх повноважень» щодо правозахисної діяльності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«На превеликий жаль, з початку війни та великих страждань українців пані Денисова майже не виконувала своїх повноважень щодо організації гуманітарних коридорів, захисту та обміну полонених, протидії депортації людей та дітей з окупованих територій, іншої правозахисної діяльності. Всі ці питання фактично вимушено робила Ірина Верещук», – написав він у Facebook.

Він додав, що тривалий час після 24 лютогоДенісова провела закордоном, але не в росії чи білорусі, де її статус та повноваження могли би допомогти полоненим, депортованим та потерпаючим від окупації мешканцям Херсонщини.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У понеділок на брифінгу Денісова заявила, що за дорученням Офісу президента розпочався збір підписів народних депутатів про висловлення їй недовіри та звільнення її з посади на засіданні Верховної Ради 31 травня.

Раніше Денісова повідомляла, що, Офіс президента не влаштовує її активність, як омбудсмана.

"Моя активна діяльність по збору та аналізу інформації про порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях. Я вважаю такі дії влади незаконними та такими, що втручаються в діяльність Офісу омбудсмана України, який за законом обирається на 5 років», – повідомляла вона.

Рада призначила Денісову уповноваженим із прав людини 15 березня 2018 року.

Коментарі

Всі новини