Які країни відкрили кордони для України: список Мінінфраструктури

Міністерство інфраструктури оприлюднило список країн, які відкрили кордони для громадян України. Однак кордони Євросоюзу для українців залишаються все ще закритими через несприятливу епідеміологічну ситуацію в країні.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі.

Країни, до яких уже можуть подорожувати українці:

Telegram Logo
  • Туреччина;
  • Єгипет;
  • Албанія;
  • Хорватія;
  • Чорногорія.

Однак існують деякі обмеження. Так, після відпустки в Єгипті доведеться дотримуватися 14-денної самоізоляції, адже країна перебуває в «червоній» зоні у списку МОЗ.

До Хорватії можна поїхати лише в разі підтвердження бронювання готелю або наявності гостьового житла. Чорногорія пустить українських туристів за наявності негативного тесту на COVID-19, який зроблено не пізніше ніж за 48 годин до вильоту.

Водночас до країн ЄС зможуть в'їжджати іноземці, дипломати та громадяни України, які мають дійсні робочі чи навчальні контракти або дозвіл на проживання в ЄС. А також моряки, що прямують на корабель, та громадяни, які транзитом прямують через ЄС.

Також залежно від розвитку епідеміологічної ситуації в Україні кордони може відкрити Грузія.

Контекст. Єврокомісія вирішила продовжити заборону на в'їзд до ЄС для громадян держав, що не входять до Євросоюзу або Шенгенської зони, щонайменше до 1 липня. Тривалість такої заборони залежатиме від епідемічної ситуації.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Імпорт газу в Україну досяг рекордного рівня з 2014 року

Добовий імпорт газу в Україну з Євросоюзу оновив рекорд 2014 року, досягнувши 70 млн кубометрів, повідомив глава «Оператора ГТС України» Сергій Макогон. При цьому в 2014 році країна ще імпортувала газ з Росії.

Ткаченко сказав, як подолати кризу в культурній сфері України

Держава повинна збільшити фінансування галузі культури мінімум на 50% через те, що 2021-й буде кризовим для культурної сфери України. Так вважає міністр культури Олександр Ткаченко.

Система електронних лікарняних почне працювати в серпні – Степанов

На брифінгу 11 липня міністр охорони здоров'я Максим Степанов сказав, що зараз проводиться тестування системи електронних листків непрацездатності (лікарняних). У ньому беруть участь близько 700 лікарень.