Facebook Pixel

Як знищити найновіший рашистський вертоліт Ка-52 за $15 млн зі старого радянського ПЗРК «Ігла»

У 93-й ОМБр «Холодний Яр» розповіли, як їм вдалося знищити найновіший штурмовий гелікоптер Ка-52 зі старого радянського ПЗРК «Ігла» в Харківській області.

«Збили російський вертоліт приблизною вартістю $15 млн зброєю за 100 баксів, за яку заплатили ще за Совєтов», — повідомляє пресслужба бригади.

Бій відбувся вночі. Ворожі гелікоптери дуже низько кружляли над позиціями наших військових і буквально не давали їм підвести голову.

Вирішили випустити по ворожій авіації дві зенітні ракети з ПЗРК «Ігла». Одна потрапила в теплову пастку, а от інша влучила прямо у вертоліт Ка-52. Ця машина вважається вершиною російської конструкторської думки в розробленні штурмових вертольотів.

«Оскільки вертоліт упав досить далеко від наших позицій, ближче до окупаційних військ, ми змогли ближче підійти до нього лише вночі. А вдень літали туди дроном, щоб докладніше розглянути його уламки, що згоріли», — зазначили в бригаді.

Розроблення ПЗРК «Ігла» розпочалося ще 1971 року. Він призначений для ураження повітряних цілей, що низько летять, на зустрічних і наздоганяючих курсах в умовах теплових перешкод. Комплекс прийнято на озброєння в 1981 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉