Коронавірус у світі: як країни борються з пандемією

Як країни борються з коронавірусом. Фото: pixabay

Як країни борються з коронавірусом. Фото: pixabay

По всьому світу фіксується зростання кількості хворих на коронавірус. Низка європейських країн уже вдруге посилила карантинні заходи. Крім того, країни по всьому світу знову закривають кордони і змушують своїх громадян дотримуватися правил безпеки.

Так, у Німеччині, Польщі, Румунії та Чехії вже повторно ввели карантинні обмеження.

Карантин у Греції

Греція ухвалила рішення ввести нові карантинні обмеження через погіршення ситуації з коронавірусом. Так, з 24 жовтня в регіонах із найскладнішою епідемічною ситуацією введуть комендантську годину.

Telegram Logo

Громадянам доведеться сидіти вдома з 00:30 до 5:00, за винятком осіб, які працюють уночі, та в разі екстрених випадків, передає Keep Talking Greece.

У разі порушення обмежень доведеться заплатити 150 євро. Варто зазначити, що пандемія в Греції перебуває на агресивному піку. Крім того, через збільшення кількості тестів зросла й кількість зафіксованих випадків захворювання.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Карантин у Непалі

Непал закрив доступ на Еверест через зафіксований випадок зараження коронавірусом у селищі Намче-Базар. Це призвело до зупинення польотів у район Евересту, передає The Himalayan.

Також це негативно вплине на трекінг у закритому районі. Однак до селища планують відправити групу лікарів для масового тестування.

Дозвіл на альпінізм уже обмежували в березні через пандемію коронавірусу, однак у серпні задля підтримання економіки було вирішено знову відкрити доступ експедиціям.

У Непалі зафіксовано 148 тис. випадків захворювання на коронавірус, із них 812 випадків були летальними.

Карантин на Кіпрі

У провінціях Лімасол і Пафос до 9 листопада діятиме комендантська година. Громадянам заборонено з 23:00 до 5:00 перебувати на вулиці за винятком невідкладних причин на кшталт поїздки до/з аптеки або лікарні.

Крім того, рада міністрів Греції вирішила посилити обмеження по всій країні. Проте місця громадського харчування навіть у готелях працюватимуть до 22:30. Після цього часу вони зможуть доставляти їжу додому. Також скасовуються всі вечірні спортивні заходи для дітей молодше за 18 років.

На території всього острову вводиться обов'язкове носіння масок у громадських місцях для всіх, кому виповнилося 12 років і більше.

Карантин у Нідерландах

Нідерланди також посилили карантинні заходи з 14 жовтня. Карантин триватиме щонайменше чотири тижні. Бари, ресторани, кав'ярні можуть працювати тільки на винос.

Також обмежено час роботи ресторанів до 20:00. Така сама доля спіткала магазини та супермаркети — вони мають зачинятися о 20:00 по всій країні.

Крім того, заборонено вживати алкогольні напої в громадських місцях після цього часу.

Людям рекомендують залишатися вдома і працювати звідти. За один день у будинку може бути максимум три відвідувачі, а на вулиці можна зустрічатися компаніями щонайбільше із чотирьох осіб.

Карантин у Словаччині

З 24 жовтня в Словаччині буде введено частковий локдаун для запобігання поширенню коронавірусу. Вирішено закрити більшість шкіл, а громадяни будуть зобов'язані залишатися вдома.

Єдиним винятком є виїзд на роботу та необхідність, наприклад, покупок. Локдаун триватиме щонайменше до 1 листопада.

Варто зазначити, що в Словаччині діє загальнодержавне тестування на COVID-19, яке планується продовжити після першого тижня локдауну.

Карантин у Данії

Данія була однією з перших країн Європи, яка знову відкрила школи у квітні. Однак наприкінці серпня кількість випадків коронавірусу почала різко збільшуватися. У відповідь на це уряд зробив маски для обличчя обов’язковими в громадському транспорті.

Водночас у Копенгагені та прилеглих районах, де спостерігається різке збільшення випадків коронавірусу, було обмежено час роботи закладів харчування. Відтак бари, ресторани та нічні клуби тепер мають закриватися о 22:00. У ресторанах, барах і кафе треба носити маски.

Крім того, приватні вечірки та весілля також мають закінчуватися о 22:00.

Карантин у Бельгії

У Бельгії з 19 жовтня закрили всі бари та ресторани по всій країні на чотири тижні. Також вводиться заборона на продаж алкоголю після 20:00. Водночас введено комендантську годину з 00:00 до 05:00.

Ресторани можуть працювати на винос до 22:00, водночас уряд пообіцяв допомогти всім підприємцям, які постраждали від карантину.

Харчові ринки можуть залишатися відкритими, але різдвяні ярмарки та секонд-хенди заборонені. Крім того, закритими залишаються нічні клуби, заборонено фестивалі.

Однак футбольним фанатам дозволили повернутися на стадіони за умови обмеженої кількості вболівальників і обов'язкового носіння маски.

Карантин в Ірландії

З 21 жовтня Ірландія повернеться до найвищого рівня карантинних обмежень через коронавірус. Очікується, що карантин триватиме шість тижнів, але його буде переглянуто через чотири.

Людей просять залишатися вдома та працювати віддалено, якщо це можливо. Паби та ресторани можуть працювати лише на винос, а маленькі магазини й перукарні взагалі закриються. Відкритими залишаться школи та ясла, триватиме будівництво.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини