Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чехія ввела повний двотижневий локдаун

Фото: pixabay / MurderousPass

Фото: pixabay / MurderousPass

Чехія ввела в країні жорсткі карантинні обмеження до 3 листопада у зв'язку з найшвидшим зростанням кількості хворих на коронавірус у Європі, пише видання Novinky.

Що не працюватиме в Чехії?

За словами міністра охорони здоров'я країни Романа Примули, із 6:00 22 жовтня будуть зачинені магазини роздрібної торгівлі та заклади сфери послуг. Водночас магазини з основним асортиментом будуть відкриті. У торгових центрах працюватимуть тільки продуктові магазини, аптеки, оптові магазини та інші заклади.

Уряд також обмежив вільне пересування людей. Винятками є поїздки на роботу, відвідування магазинів, лікаря або задля допомоги близьким.

«Ми вирішили вжити жорстких заходів, за що я перепрошую всіх. На жаль, ми перебуваємо в ситуації, коли спостерігається різке зростання захворюваності, а заходи, яких ми вжили в останні тижні, не працюють», — заявив прем'єр-міністр Андрій Бабіш на своїй пресконференції, додавши, що без цих заходів система охорони здоров'я впаде вже до 11 листопада.

Контекст. Раніше повідомлялося, що ситуація з коронавірусом у Європі гіршає, і в країнах не сидять склавши руки. Десь вводять локдаун, а десь намагаються уникнути карантинних обмежень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини

Smart Talking. Випуск 5

партнерський матеріал
спецпроєкт