Facebook Pixel

У понеділок світло вимикатимуть з ранку до ночі

У понеділок світло вимикатимуть з ранку до ночі

У понеділок світло вимикатимуть з ранку до ночі

17 червня по всій території України обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Про це повідомляє «Укренерго».

Побутові та промислові споживачі відчують їх дію з 8:00 до 24:00.

Енергетики звертають увагу на те, що з 11:00 до 22:00 обмеження діятимуть для більшої кількості споживачів, ніж в інші години.

Обіцяють, що об’єкти критичної інфраструктури відключати не будуть.

Володимир Кудрицький (відео):

Your browser doesn't support HTML5 video.

Обмеження пов’язані з прогнозованим зростанням енергоспоживання на початку робочого тижня.

Взагалі, наступні тижні ситуація в українській енергосистемі буде важчою. Про це повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Quote«Це пов’язано з особливостями ремонту на енергоблоках атомних електростанцій. Тому треба готуватися до того, що десь місяць-півтора графіки будуть з нами, будуть присутніми у нашому житті. І вони можуть бути, особливо у вечірні години, в години пікового споживання, скажімо так – досить суттєвими… Глобально у нас на тривалість відключень, на величину дефіциту впливають три фактори. Це ремонти атомних електростанцій, які традиційно проводяться влітку. Це величини імпорту. І це погода, яка впливає на споживання», — сказав Володимир Кудрицький.

За його словами, така ситуація може тривати до кінця липня.

Де дізнатися графіки відключень електроенергії

Переглянути інформацію про можливі відключення у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях можна у чатботах YASNO:

у вайбері

у телеграмі

На головній сторінці натисніть на «Можливі відключення», виберіть свій регіон, і вам надійде сповіщення зі статусом відключень: екстрені, стабілізаційні.

Подякувати 🎉