Facebook Pixel

Вступна кампанія – 2022: Шкарлет розповів, які варіанти пропонуються

У 2022 році для вступу до вишів на навчання коштом бюджету необхідно буде скласти мультипредметний тест, а на контракт – надати лише мотиваційний лист. Про це сказав міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

«У проєкті ми передбачаємо, що на спеціальностях із творчим конкурсом враховуватимуться заява, результат творчого конкурсу та мотиваційний лист. На інших спеціальностях для вступу на бюджет — заява, національний мультипредметний тест і мотиваційний лист. Інші спеціальності на контракт – лише заява та мотиваційний лист», — сказав він у телевізійному ефірі ввечері 27 березня.

Для вступу до вищих військових закладів, за словами міністра, буде збережено чинні правила прийому.

Міністр наголосив, що проєкт умов прийому, розроблений у Міносвіти, ще необхідно затвердити.

Контекст. Депутатка Верховної Ради з фракції «Голос», секретар Комітету з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа говорила, що мультипредметний онлайн-тест передбачатиме задання з української мови, історії України та математики.

24 березня Верховна Рада скасувала проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного професійного вступного іспиту у 2022 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉