Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ВООЗ схвалила вакцину Sinovac (CoronaVac): з якими щепленнями пустять до ЄС

ВООЗ схвалила Sinovac (CoronaVac): перелік дозволених у ЄС вакцин. Фото: УНІАН

ВООЗ схвалила Sinovac (CoronaVac): перелік дозволених у ЄС вакцин. Фото: УНІАН

Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила китайську вакцину проти коронавірусу CoronaVac виробництва Sinovac для екстреного застосування. ЇЇ рекомендували для людей старше за 18 років за схемою введення двох доз з інтервалом від двох до чотирьох тижнів.

У повідомленні ВООЗ йдеться, що, згідно з результатами перевірки, вакцина запобігла симптоматичному захворюванню у 51% вакцинованих, а важкій формі та госпіталізації — у 100%.

В організації повідомили, що в дослідженні брали участь лише кілька людей похилого віку, тому оцінити, наскільки ефективною є вакцина для людей старше за 60 років, неможливо. Водночас ВООЗ рекомендувала вакцинувати нею людей похилого віку, оскільки є достатньо інших даних із різних країн, які доводять, що препарат є ефективним.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Тепер виробник CoronaVac може надати свої препарати для глобальної ініціативи COVAX, що прискорить сертифікацію вакцини в різних країнах.

Вакцина Sinovac (CoronaVac) в Україні

За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, ті українці, які зробили щеплення двома дозами вакцини CoronaVac, отримають міжнародні паспорти вакцинації. Про це він написав у своєму Facebook, додавши, що Україна уклала контракти на постачання 1,9 млн доз цього препарату.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Схвалення ВООЗ вакцини CoronaVac дає змогу видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації всім, хто пройшов повний курс щеплень».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України

З якими щепленнями пустять до ЄС

Наразі Європейський Союз схвалив чотири вакцини:

Щодо вакцини CoronaVac, то в ЄС ще не вирішили, чи дозволятимуть в'їзд тим, хто зробив щеплення цим препаратом.

Контекст. У Києві, Львові та Одесі у вихідні дні, 29 та 30 травня, розгорнули роботу перші Центри вакцинації населення.

Коментарі

Всі новини