Володимир Зеленський призначив нових членів Антимонопольного комітету

Президент України призначив Наталію Буроменську та Ольгу Нечитайло державними уповноваженими Антимонопольного комітету (АМКУ). Про це йдеться в указах №566 та №567, які є на сайті голови держави.

Наталія Буроменська — адвокат та дружина аудитора Національного антикорупційного бюро Михайла Буроменського. На позачергових парламентських виборах вона була кандидатом у нардепи від партії «Голос».

Ольга Нечитайло займалася енергетикою в Офісі ефективного регулювання BRDO. Звідти ж в Офіс президента заступником керівника прийшов працювати Олексій Гончарук.

Контекст

  • На початку липня Володимир Зеленський звільнив держуповноважених Антимонопольного комітету України Агію Загребельську, Валерія Полюховича та Андрія Вовка, який також обіймав посаду заступника голови АМКУ. Відповідні укази Зеленського були опубліковані на офіційному сайті глави держави.
  • Через кілька днів після цього президент України звільнив ще й першого заступника голови АМКУ — державного уповноваженого Марію Ніжнік.
  • А два дні тому стало відомо, що новим членом АМКУ збираються призначити колишню підопічну Олексія Гончарука з BRDO Ольгу Нечитайло.
Telegram Logo

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини