Facebook Pixel

Ookla нагородила Vodafone за найшвидший мобільний інтернет в Україні

Ookla нагородила Vodafone за найшвидший мобільний інтернет в Україні

Ookla нагородила Vodafone за найшвидший мобільний інтернет в Україні

Ookla®, світовий лідер з тестування та аналізу швидкості інтернету, назвала найшвидшу мобільну мережу в Україні у 3–4 кварталах 2023 року. Лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні став Vodafone. Щоб визначити переможця, Ookla проаналізувала користувацькі тести Speedtest® з використанням сучасних пристроїв усіх основних операторів країни. За результатами аналізу Ookla, Vodafone забезпечив найвищу загальну швидкість мобільного інтернету в Україні.

Quote«Vodafone Україна від початку повномасштабного вторгнення інвестував 7,4 мільярда гривень у телеком-інфраструктуру країни. За цей час оператор повернув в ефір 815 міст і сіл. Незважаючи на постійні ушкодження мережі та необхідність відновлювати обладнання, наші інженери продовжують будувати нове – 5040 базових станцій вдалося вивести в ефір під час активної фази війни в країні для розширення покриття та ємності мережі», – розповідає директор з маркетингу Vodafone Україна Андрій Отрощенко.

За два роки великої війни споживання трафіку зросло у 1,5 раза – у середньому дата-клієнт Vodafone використовує близько 9 ГБ мобільного інтернету на місяць

Quote«Після ретельного аналізу 765 993 ініційованих споживачами тестів, проведених за допомогою Speedtest, Vodafone визнаний найшвидшою мобільною мережею в Україні за версією Ookla's Speedtest Awards», – зазначив президент і генеральний директор Ookla, підрозділ Ziff Davis Стівен Бай.

Нагорода Speedtest Awards відзначає найкращих за швидкістю провайдерів за допомогою Speed Score™, який включає вимірювання швидкості завантаження та передачі даних кожного провайдера. Тести, які використовуються для обчислення показника швидкості, надходять виключно від «сучасних пристроїв», тобто пристроїв, здатних підключатися до найшвидшої загальнодоступної технології на ринку. Speed Score™ у Vodafone у 3-4 кварталах 2023 року склав 33,33 з показниками 29,32 Мбіт/с на завантаження і 11,87 Мбіт/с на передачу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉