Facebook Pixel

Дохід Vodafone в Україні за перші три місяці 2023 року склав 5,1 млрд грн

Дохід Vodafone Україна у першому кварталі 2023 року склав 5,1 млрд грн. Це на 2% меньше у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року.

Про це пише прес-служба компанії

Vodafone збільшив в 3,3 рази капітальні інвестиції – у першому кварталі 2023 року вони склали 1,25 млрд грн. Завдяки цьому інженери Vodafone відновлювали зруйновану інфраструктуру, оперативно лагодили обладнання, розвивали та розширювали мережу.

Показник OIBDA склав 2,85 млрд грн, -3% в порівнянні з минулорічними показниками за квартал. Показник маржа OIBDA залишається стабільним– на рівні 55,8%, зменшення становить менше 1 п.п.. Чистий прибуток Vodafone у першому кварталі 2023 рокуперевищив 1 млрд грн. Подвоєння показника у порівнянні з аналогічним періодом минулого року обумовлено зменшенням витрат від курсових різниць внаслідок валютної політики НБУ в умовах воєнного стану (з 21 липня 2022 року зафіксовано обмінний курс долару США до гривні).

ARPU компанії також збільшився до 104 грн на місяціь внаслідок зростання проникнення мобільного інтернету та обсягів користування.

Скільки зараз абонентів у Vodafone Україна

У порівнянні з 4 кварталом 2022 року абонентська база залишається стабільною – послугами Vodafone користуються 15,4 млн абонентів. Більше 2,2 млн з них залишаються за кордоном і продовжують користуватись послугами Vodafone.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉