Звинуваченого в «чорній бухгалтерії» власника мережі «Корчма Тарас Бульба» оголосили у федеральний розшук

Юрій Белойван оголошений в Росії у федеральний розшук. Фото: rucompromat.com

Юрій Белойван оголошений в Росії у федеральний розшук. Фото: rucompromat.com

Власника мережі ресторанів «Корчма Тарас Бульба» Юрія Білойвана оголошено в Росії у федеральний розшук у справі про приховування податків. Раніше повідомлялося, що його планують оголосити в розшук у новій справі про приховування 57 млн руб.

«Після порушення в лютому кримінальної справи за фактом приховування коштів, за рахунок яких має здійснюватися стягнення недоїмки за податками, Юрій Білойван на неодноразові виклики слідчого на допит не з'явився. У зв'язку з цим його оголошено у федеральний розшук, а найближчим часом планується оголошення в міжнародний розшук», – повідомили у Слідчому комітеті РФ.

Контекст. Білойван народився у 1966 році в Києві, тут закінчив школу. За його словами, відразу після цього почав працювати і змінив багато професій: від санітара лікарні та робітника на заводі до директора фондового департаменту банку. У свої 33 роки відкрив у Москві перший ресторан української кухні «Корчма Тарас Бульба». На середину минулого року мережа налічувала 15 ресторанів у Москві, по одному – в Києві та Нью-Йорку. Докладно про Білойвана The Page розповідало раніше.

Telegram Logo

У липні 2019 року Білойвана засудили до двох років колонії у справі про несплату податків. Збиток склав 650 млн руб. Через декілька місяців його звільнили за станом здоров'я. У березні 2020 року слідчі порушили нову кримінальну справу проти Білойвана. Повідомлялося, що він залишив Росію.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини