Facebook Pixel

Випробувачі російської вакцини проти коронавірусу заразилися COVID-19

Деякі добровольці, які випробували вже запатентовану російську вакцину проти коронавірусу «Супутник V», заразилися. Про це пише видання «Ріа Новини», посилаючись на директора наукового центру Гамалії Олександра Гинцбурга.

Він заявив, що можливо, ці учасники випробувань отримали плацебо. За його словами, про те, хто з учасників отримав вакцину, а хто — плацебо, буде відомо в середині листопада 2020 року.

Quote«За статистикою, якісь ПЛР-позитивні є і якісь захворювання, але їм могли ввести плацебо. Попередні дані ми зможемо навести тільки в середині листопада», — заявив Гинцбург.

Контекст. Перша російська вакцина проти коронавірусу під назвою «Супутник V» була розроблена і запатентована Національним дослідницьким центром імені М. Ф. Гамалеї.

Однак «Супутник V» був протестований усього на 20 добровольцях. Третю, остаточну фазу випробувань вирішили провести після реєстрації. Є побоювання, що поспішність у роботі над вакциною може піддати непотрібному ризику кінцевих споживачів, але російська влада відкидає таку ймовірність.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉