Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Гроші від ЮНІСЕФ: хто може отримати 33 тис. грн допомоги та як її оформити

Виплати від ЮНІСЕФ багатодітним родинам: як та хто може отримати. Фото: ЮНІСЕФ

Виплати від ЮНІСЕФ багатодітним родинам: як та хто може отримати. Фото: ЮНІСЕФ

У середу, 15 червня, в Україні стартував другий етап багатоцільової програми грошової допомоги «Спільно». Відтепер виплату матимуть змогу отримати більше українських багатодітних родин, що потребують підтримки в умовах війни.

Хто може отримати допомогу від ЮНІСЕФ

  • Багатодітні родини, у яких щонайменше троє неповнолітніх дітей.
  • Сім’ї, у яких є хоча б одна неповнолітня дитина з інвалідністю.

Як оформити грошову допомогу від ЮНІСЕФ

  • Реєстрацію можна пройти на офіційному сайті програми register.unicef.org.
  • У трьох областях – Київській, Кіровоградській і Житомирській – представники соцслужби проводять особисту реєстрацію родин.

На автоматичне нарахування грошової допомоги після реєстрації чекати не варто. Кожна заявка після надходження перевірятиметься у два етапи:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • перший – технічний. Під час нього фахівці перевірять правильність оформлення та заповнення заявки. Якщо все добре, заявник отримає відповідне SMS-повідомлення на вказаний ним номер. Тривалість цього етапу – до 14 днів;
  • другий – перевірка на відповідність критеріям. Фахівці перевірятимуть, чи дійсно родина-заявник потребує допомоги та чи не отримувала вона виплати від будь-якої іншої міжнародної організації в період війни. Якщо все добре, заявнику буде відправлений грошовий переказ і відповідне SMS-повідомлення для підтвердження отримання.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Яку суму від ЮНІСЕФ можна отримати

Програмою передбачена виплата 2,2 тис. грн на одного члена родини, однак максимально можна отримати допомогу не більш як на п’ятьох осіб. Отже, максимальний її розмір становить 11 тис. грн. Після подання та схвалення заявки сім’я отримає грошову допомогу одразу за тримісячний період (максимальна сума – 33 тис. грн).

Коментарі

Всі новини