Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Хто та як може отримати виплати від ЮНІСЕФ: інструкція

Як українцям із дітьми отримати виплати від ЮНІСЕФ: інструкція. Фото: Кравс Євгеній/УНІАН

Як українцям із дітьми отримати виплати від ЮНІСЕФ: інструкція. Фото: Кравс Євгеній/УНІАН

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики розпочали програму грошової допомоги для родин із дітьми, які постраждали через війну й потребують фінансової підтримки. На першому етапі допомогу отримають понад 50 тис. сімей із дітьми. Про це повідомляється на сайті організації.

1

Хто зможе отримати допомогу

  • Родини, які мають 3 і більше дітей до 18 років, з яких принаймні 1 дитина на момент подання заявки не досягла 2-річного віку.
  • Родини, які мають 2 і більше дітей до 18 років, з яких принаймні 1 дитина з інвалідністю.

У майбутньому перелік вимог до учасників може бути змінено, а перелік категорій — розширено.

2

Як отримати допомогу

Необхідно зареєструватися на сайті register.unicef.org. Заявку розглядатимуть фахівці ЮНІСЕФ і його партнери. Вам повідомлять про рішення, надіславши СМС на номер, зазначений під час подання заявки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Під час реєстрації необхідно буде вказати номер доступного документа. Для дітей важливо буде завантажити фото свідоцтва про народження — це пришвидшить розгляд заявки. Якщо в дитини є посвідчення дитини з інвалідністю, також важливо додати фото цього посвідчення.

Названі батьки або батьки-вихователі також можуть подати заявку на отримання допомоги.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім того, ви можете зареєструватися на отримання допомоги від ЮНІСЕФ, навіть якщо отримали грошову допомогу з інших джерел. Вашу заявку буде розглянуто, і якщо ви підпадаєте під критерії, то зможете отримати грошову допомогу від ЮНІСЕФ.

3

Як розраховується розмір грошової допомоги та здійснюється виплата

Розмір грошової допомоги складає 2 200 грн на кожного члена сім’ї на місяць, але не більше як на 5 осіб. Наприклад, якщо в родині 5 членів, родина отримає 2 200 грн х 5 осіб х 3 місяці = 33 000 грн.

Виплата допомоги за 3 місяці відбувається одноразово.

Виплата надійде на вказаний вами банківський рахунок чи дебетову картку впродовж 4 тижнів із моменту подання заявки. Тому перед поданням заявки переконайтеся, що у вас є доступ до рахунку.

Нагадаємо: Агентство ООН у справах біженців розпочало збір даних для надання допомоги людям, які були змушені залишити свої домівки через воєнні дії.

Коментарі

Всі новини