Віктор Ляшко відреагував на ідею з імунологічним паспортом

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко висловив свою позицію з приводу імунологічного паспорту. Фото: УНІАН

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко висловив свою позицію з приводу імунологічного паспорту. Фото: УНІАН

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко вважає, що країни не вводитимуть імунологічний паспорт, оскільки питання збереження гідності людини, збереження універсального доступу до послуг, які гарантовані Конституцією та міжнародними угодами, для людини є першочерговим. Про це він розповів в інтерв'ю The Page.

«Багато хто говорить про імунологічний паспорт, коли будуть тестування і будуть видавати браслети. І якщо людина має антитіла, то вона матиме доступ до громадського транспорту, до роботи. Це ми надивилися серіалів і фільмів про майбутнє. Такого ніхто робити не буде. Право людини на життя в суспільстві є першочерговим. Ми повинні навчитися поважати ближнього свого. І це нам дасть можливість працювати в будь-яких умовах, і під час загрози біологічного характеру зокрема».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

Головний санітарний лікар України

Контекст. Раніше міністр туризму Хорватії Гаррі Капеллі заявляв, що в країнах Європейського Союзу розглядають можливість запровадження єдиного документа з умовною назвою «COVID-паспорт» (інша назва – «імунний паспорт»), який у всіх країнах Євросоюзу використовуватиметься в якості сертифіката безпеки в галузі туризму.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

SkyUp вирішила відмовитися від 40% анонсованих внутрішніх маршрутів: суцільні збитки

Авіакомпанія SkyUp відмовляється до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутах, які анонсувала в кінці червня. Мова йде про рейси з Києва до Львова та Харкова, а також з Харкова до Львова.

Бориспіль програв суд Roshen: за що боролися та яка ціна питання

Верховний Суд у суперечці чиновників Бориспільського міського виконкому та корпорації Roshen (а саме її бісквітним комплексом) встав на бік компанії у справі про збільшення розміру пайового внеску.

Цукерберг про свою реакцію на бойкот рекламодавців: це питання репутації, а не грошей

Основний власник і керівник Facebook Марк Цукерберг повідомив в ході віртуальної зустрічі співробітникам, що компанія не збирається змінювати свій підхід до видалення риторики ненависті в повідомленнях користувачів, незважаючи на бойкот з боку великих рекламодавців. Про це повідомило видання The Information.