Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Віктор Ляшко відреагував на ідею з імунологічним паспортом

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко висловив свою позицію з приводу імунологічного паспорту. Фото: УНІАН

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко висловив свою позицію з приводу імунологічного паспорту. Фото: УНІАН

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко вважає, що країни не вводитимуть імунологічний паспорт, оскільки питання збереження гідності людини, збереження універсального доступу до послуг, які гарантовані Конституцією та міжнародними угодами, для людини є першочерговим. Про це він розповів в інтерв'ю The Page.

«Багато хто говорить про імунологічний паспорт, коли будуть тестування і будуть видавати браслети. І якщо людина має антитіла, то вона матиме доступ до громадського транспорту, до роботи. Це ми надивилися серіалів і фільмів про майбутнє. Такого ніхто робити не буде. Право людини на життя в суспільстві є першочерговим. Ми повинні навчитися поважати ближнього свого. І це нам дасть можливість працювати в будь-яких умовах, і під час загрози біологічного характеру зокрема».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України

Контекст. Раніше міністр туризму Хорватії Гаррі Капеллі заявляв, що в країнах Європейського Союзу розглядають можливість запровадження єдиного документа з умовною назвою «COVID-паспорт» (інша назва – «імунний паспорт»), який у всіх країнах Євросоюзу використовуватиметься в якості сертифіката безпеки в галузі туризму.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини