Вихід Apple на ринок України: Siri заговорить українською

Apple необхідно розуміти словесні нюанси українських діалектів. Фото: Unsplash

Apple необхідно розуміти словесні нюанси українських діалектів. Фото: Unsplash

Apple може локалізуватися під українську мову. Оголошення про роботу з'явилося на сайті Apple.

Серед вимог до претендентів – вільне володіння українською мовою і висока грамотність. Необхідно розуміти словесні нюанси українського діалекту, зокрема мовні відмінності на різних територіях. Також важливими є високий рівень володіння англійською – читання і письмо, а також уважність і організованість.

Необхідний досвід роботи як кінцевого користувача Siri, аналогічних інтелектуальних персональних помічників або іншого ШІ; досвід роботи з огляду контенту або в аналогічному середовищі. Перевага надаватиметься претендентам, які мають попередній досвід тестування.

Telegram Logo

«Як анотаційний аналітик ви слухатимете й розшифровуватимете аудіофайли, а також оцінюватимете реакцію Siri й використання мови клієнтами, які взяли участь у програмі оцінювання. Ви використовуватимете свої мовні й культурні знання, а також аналітичні навички, щоб оцінювати відповіді на відповідність рекомендаціям», – повідомили в компанії.

В Apple додали, що навчать кандидата бути експертом у розумінні, підтримці й поліпшенні якості обслуговування клієнтів. Вакансія передбачає роботу в європейській штаб-квартирі в Корку, Ірландія.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Наприкінці травня 2020 року Apple зареєструвала компанію в Україні. Директором компанії вказано Романа Гуменюка. Місцеперебування компанії – IQ Business Center.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини