Facebook Pixel

Віцепрем'єр з промислової політики з'явиться «через тиждень» – Зеленський

Зеленський підбирає кандидатуру віцепрем'єра з промислової політики. Фото: Офіс президента

Зеленський підбирає кандидатуру віцепрем'єра з промислової політики. Фото: Офіс президента

Кандидатура на посаду віцепрем'єр-міністра з питань промислової політики та оборонно-промислового комплексу може бути визначена вже через тиждень. Про це повідомив президент Володимир Зеленський на зустрічі з представниками місцевого бізнесу в ході робочої поїздки в Одеську область.

Він знову сказав, що збереження робочих місць і розвиток українських підприємств – це один з пріоритетів влади. Тому вирішили відновити посаду віцепрем'єра з промислової політики. «Ми вже побачили багатьох професійних людей – зараз вибираємо кращу кандидатуру», – зауважив Зеленський.

Додатково. На зустрічі з представниками бізнесу в Хмельницькій області 3 червня Зеленський говорив, що в Кабінеті міністрів з'явиться віцепрем'єр з оборонно-промислового комплексу та промислової політики. «На базі Ради національної безпеки України я дав доручення минулого тижня, зараз підбираються кадри. Ми дали 10 днів. Наступного тижня у нас на базі РНБО буде комісія, до складу якої я теж буду входити. Прийдуть люди, які вже мають прийти зі стратегією», – сказав він Зеленський. В ході розмови згадувалася кандидатура Віталія Немилостивого, який в 2007-2011 роки працював першим заступником міністра промполитки. Президент зазначив, що йому вже пропонували цю кандидатуру, і він з ним зустрічався. «Він – одна з кандидатур, які ми бачимо», – сказав Зеленський.

Telegram Logo

В ході поїздки 4 липня президент розповів, що представники банківського сектора запропонували йому кандидатури на пост голови Національного банку, і вони зараз вивчаються.

Коментарі

Всі новини