Свіжа «бавовна» в Бєлгородській області. Після вибухів місто Валуйки залишилося без світла

У п’ятницю, 16 вересня, після опівночі жителі російського міста Валуйки, що в Бєлгоросдкій області, почали скаржитися в соцмережах на гучні звуки вибухів, нарахувавши їх приблизно 20. Після цього в населеному пункті зникло світло.

Губернатор регіону В’ячеслав Гладков традиційно звинуватив в обстрілі міста українську сторону.

«Система ППО спрацювала, але є руйнування на землі. Пошкоджено підстанцію, порушено електропостачання міста. Також сталося займання восьми приватних житлових будинків на вул. Шкільна та трьох машин», — повідомив він.

За даними російського управлінця, одна людина загинула, двоє отримали поранення.

Your browser doesn't support HTML5 video.

На відео, які публікують очевидці, вони самі наголошують, що в кадри потрапили «вильоти», і додають, що «висота вкрай низька, начебто намагалися по нас влучити».

Приблизно о 5-й ранку Гладков поінформував про відновлення електропостачання, без світла залишилися лише будівлі на вулиці Шкільній.

Контекст. Напередодні в Бєлгородській області горів митний термінал поруч з українським кордоном.

Читати на The Page