Facebook Pixel

У Дубаї в найбільшому порту Близького Сходу стався вибух з ударною хвилею на 15 км

Вибух у Дубаї: що насправді відбулося та подробиці пожежі. Фото: Twitter/ELINTNews

Вибух у Дубаї: що насправді відбулося та подробиці пожежі. Фото: Twitter/ELINTNews

Увечері 7 липня в порту Джебель-Алі в Дубаї стався вибух на кораблі, який стояв на якорі, після чого почалася пожежа. Займання виникло в контейнері на кораблі.

Пожежу вдалося локалізувати, постраждалих немає. Про це повідомило видання Al Arabiya.

Telegram Logo

За даними Al Arabiya, спалахнув контейнер із нафтою. Однак глава поліції Дубая Абдулла Аль-Маррі зазначив, що на кораблі не було жодних небезпечних матеріалів.

«На цьому кораблі не було радіоактивних матеріалів. Пожежу може бути спричинено тертям або високою температурою», — зазначив Аль-Маррі.

Водночас у CNN повідомили, що вибух був потужним — очевидці відчули ударну хвилю на відстані 15 км від епіцентру вибуху.

Згідно із заявою Дубая, в одному з контейнерів містилися легкозаймисті матеріали, саме тому на борту невеликого контейнеровоза виникла пожежа. Загалом на борту було 130 контейнерів.

Водночас влада емірату заявила, що вибух жодним чином не вплинув на роботу порту.

Джебель-Алі — один із найбільших портів у світі й найбільший на Близькому Сході, ним управляє компанія DP World. Порт має чотири великі контейнерні термінали, які можуть приймати найбільші контейнеровози у світі. Загалом Джебель-Алі обслуговує вантажі з Індійського субконтиненту, Африки та Азії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини