Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Раді визначили, як має працювати Нацрада з телерадіомовлення в період війни

Верховна Рада визначила принцип роботи Нацради з телерадіомовлення в період війни. Фото: 2day.kh.ua

Верховна Рада визначила принцип роботи Нацради з телерадіомовлення в період війни. Фото: 2day.kh.ua

Верховна Рада на засіданні у вівторок, 16 серпня, ухвалила в другому читанні законопроєкт про особливості діяльності Нацради з питань телебачення та радіомовлення під час воєнного стану.

Quote«Медійний регулятор запрацює на повну потужність під час воєнного стану», — прокоментувала ухвалення законопроєкту Євгенія Кравчук, яка є однією з авторів документа.

Як відомо, законопроєкт про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей здійснення окремих повноважень Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення в умовах воєнного стану № 7345 підтримали 245 народних депутатів.

Що передбачає закон

Варто зазначити, що документ надає Нацраді право визначати порядок подання та розгляду заяв про видавання, подовження, переоформлення, анулювання ліцензій, а також визначати порядок видавання та анулювання тимчасових дозволів на мовлення. Водночас законодавча рамка щодо підстав для ухвалення рішення про анулювання ліцензій, видавання або відмову у видаванні ліцензій залишається.

Відповідно до законопроєкту, у період дії воєнного стану Нацрада отримала дозвіл на застосовування штрафів за спеціальною процедурою. У законопроєкті прописано, що до таких порушень належать:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • заклики до насильницької зміни конституційного ладу України;
  • пропаганда російського нацистського тоталітарного режиму;
  • пропаганда збройної агресії РФ проти України та символіки військового вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну;
  • виправдання, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, зокрема через подання цієї агресії як внутрішнього чи громадянського конфлікту;
  • глорифікація осіб, які вчиняли цю агресію.

У разі фіксації повторних порушень у період дії воєнного стану Нацрада має звертатися до військового командування для відповідного реагування.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини