Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Велика Британія частково скасує обмеження на товари з Росії

Велика Британія хоче відмінити низку торговельних обмежень, які діють на рівні Євросоюзу, після закінчення перехідного періоду за підсумками Brexit. Зокрема, це стосується товарів з Російської Федерації, повідомляє сайт уряду Великої Британії.

Обмеження будуть зняті з російської алюмінієвої фольги, безшовних труб, фітінгів для трубної продукції, феросицилію та карбамідно-аміачної суміші (КАС).

Проте допоки Євросоюз не перегляне мита на аміачну селітру, зварені сталеві та чавунні труби з Росії, Велика Британія не буде їх відміняти.

Також будуть збережені мита на холодно- та гарячокатний прокат та електротехнічний анізотропний прокат.

Окрім того, Великобританія планує відмінити мита на горячокатний прокат та безшовні труби з заліза та сталі українського виробництва.

Згодом посольство Великої Британії в Україні відмітило, що мова йде про контрзаходи у сфері торгівлі, а не санкції. Дані заходи мають допомагать захистити бізнес від збитків та мають економічне обгрунтування.

Уряд Великобританії перегляне дані контрзаходи, щоб вирішити залишити їх чи ні. Також планується залишити 43 з 106 чинних захисних контрзаходів ЄС. Крім того у посольстві запевнили, що чинні санкції введені Євросоюзом залишаться в силі.

Контекст. Велика Британія вийшла зі складу Євросоюзу 31 січня 2020 року.

Це рішення було погоджено під час референдуму у 2016 році. Перехідний період буде тривати до кінця 2020 року.

Додатково. Під час виходу з ЄС Велика Британія майже на половину скоротила виробництво автомобілів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини