Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Брекзит» призвів до кризи в британському автомобілебудуванні

У Британії майже на половину скоротилось виробництво автомобілів у зв’язку з брекзитом, передає ВВС. 

У квітні автомобільні компанії Британії тимчасово зупинили своє виробництво, щоб пристосуватись до роботи в умовах «брекзиту». Вони працювали над логістикою та готувались до нових митних процедур. 

За даними «Товариства автовиробників і торговців» (SMMT), на внутрішньому ринку Британії будівництво автомобілів скоротилося на 43,7%, на зовнішньому — на 44,5%.

Головний виконавчий директор SMMT Майк Хоу сказав, що ці показники «свідчать про величезні витрати й потрясіння». Хоу також висловив побоювання, що не вдасться швидко вийти з кризового становища в автомобілебудуванні. Це призведе до відтоку інвестицій з країни, втрати робочих місць та підриву репутації британського автопрому. 

У Британії було збудовано на 5% менше авто, ніж за аналогічний період минулого року. Це додає напруження світовому ринку автомобілебудування на фоні торгової війни США та КНР, уведення електромобілів і контролю за викидами в атмосферу. Компаніям вкрай важко пристосуватися до нових умов. 

Наростити потужність автомобільні підприємства зможуть, якщо Британія укладе нову угоду з ЄС. Однак в ЄС перенесли брекзит на 31 жовтня. 

Зазвичай влітку автомобільні компанії тимчасово зупиняють свою роботу. Але Jaguar Land Rover, BMW, Peugeot уже зупинили свою діяльність. 

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини