Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ВАКС дозволив арешт Володимира Бутовського у справі «Роттердам+»

Вищий антикорупційний суд заочно заарештував одного з підозрюваних у справі «Роттердам+» Володимира Бутовського. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Так, 18 вересня Апеляційна палата ВАКС дозволила затримання з метою обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою колишнього заступника начальника управління НКРЕКП.

Таким чином, апеляційна інстанція скасувала рішення слідчого судді Солом'янського райсуду Києва.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Останній 21 серпня відмовив у задоволенні клопотання НАБУ та САП про заочний арешт Бутовського.

При цьому Солом'янський районний суд Києва 5 вересня дозволив заочно затримати ключового підозрюваного у справі «Роттердам+» – колишнього голову НКРЕКП Дмитра Вовка.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Останній заявив, що не хоче повертатися в Україну для допиту у справі «Роттердам+», поки «голова Офісу президента керує НАБУ, САП та судовою системою». Він назвав справу «Роттердам+» розкрученою бульбашкою.

Контекст

  • Володимира Бутовського підозрюють у зловживаннях при застосуванні так званої формули «Роттердам +», збитки від якої оцінюють у 18,9 млрд грн.
  • НКРЕКП запровадила формулу «Роттердам+» у 2016 році. Тариф в Україні був прив'язаний до вартості вугілля на товарних біржах Нідерландів. Після цього почалися підвищення цін на електроенергію. У березні 2017 року НАБУ почало розслідувати змову при запровадженні формули.
  • НАБУ і САП заявили, що не знайшли підтверджень поставок вугілля в Україну за формулою «Роттердам+» саме з Роттердаму.

Коментарі

Всі новини