В Україну заборонили ввозити російські автомобілі

Від сьогодні на митну територію України забороняється ввозити транспорт походженням з Росії. Про це повідомили в Державній фіскальній службі.

Під заборону потрапляють легкові автомобілі, вантажопасажирські авто-фургони, автобуси для перевезення більше 10 осіб та для вантажів, а також гоночні машини.

У повідомленні нагадують, що країною походження товару вважається та, в якій товар був вироблений або підданий достатній переробці відповідно до критеріїв, встановлених Митним кодексом.

Telegram Logo

Документи, які підтверджують країну походження — сертифікат, засвідчена декларація, декларація про походження товару, сертифікат про регіональне найменування товару.

Органу доходів і зборів тепер потрібно надавати оригінали документів про походження товару.

До додаткової інформації про походження транспортних засобів належать відомості, які містяться в ідентифікаційному номері – VIN-код (Vehicle Identification Number), інформація про які є в технічному паспорті.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
  • Контекст

Минулого тижня дочірнє підприємтсво «Нафтогазу» — «Укравтоваз» заявило, що тепер замість бюджетних нових авто з Росії українці, через низьку купівельну спроможність, будуть купувати небезпечні для власників та екології автомобілі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини