Facebook Pixel

Тільки Pfizer і за показаннями: в Україні дозволили вакцинувати дітей від 12 років

В Україні дозволили вакцинацію дітей від 12 років: які умови. Фото: УНІАН

В Україні дозволили вакцинацію дітей від 12 років: які умови. Фото: УНІАН

В Україні з наступного тижня почнуть вакцинувати проти коронавірусу дітей віком від 12 років.

За словами головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, йдеться тільки про щеплення препаратом Pfizer/BioNTech. Про це він заявив в ефірі телеканалу «1+1», додавши, що відповідний наказ підпишуть уже цього тижня.

Quote«Вакцинація підлітків доступна тільки за показаннями: або важкі соматичні захворювання, або певні гуманітарні речі, які пов'язані з виїздом за кордон або навчанням за кордоном», — сказав Кузін.

Він також уточнив, що Міністерство охорони здоров'я має чітку інструкцію, як саме робити щеплення. Зокрема, дитині мають видати медичний висновок, після чого треба прийти з ним до центру вакцинації. Якщо щеплення потрібне для навчання за кордоном, то дитина мусить мати довідку від педіатра довільної форми.

Telegram Logo

Водночас масову вакцинацію дітей МОЗ поки що не планує. «Ми хочемо переконатися, що зараз усі групи ризику первинно охоплені щепленнями», — резюмував головний санлікар України.

Контекст. Раніше Європейське агентство лікарських засобів схвалило застосування вакцини Moderna для підлітків віком від 12 до 17 років.

Коментарі

Всі новини