Facebook Pixel

В Україні дебютувала BMW M5

Услід за рестайлінгом «п'ятірок» баварці оновили топову «емку» та її прайс-лист.

На їх фоні М5 виглядає самостійним автомобілем — настільки велика і стилістична, і технічна відмінність між ними. Крім усіх обновок, які є звичними для «п'ятіркок», суперседан традиційно вбирає в себе технології старших сестер. Наприклад, крім новітніх електронних асистансів він отримав амортизатори від BMW M8 Gran Coupe — найчастіше покупці нарікали саме на надмірно жорстке і чутливе шасі.

Фото: BMW

Фото: BMW

Для любителів глибинних ковзань істотно переробленний софт управління повнопривідною трансмісією, який тепер буквально за секунду перетворює седан на задньопривідний дрифт-кар.

На відміну від електроніки, силовий агрегат особливо не змінився. Це все ті ж 4,4-літровий V8 (600 л. с., 750 Нм) і 8-ступінчастий автомат, здатні спалювати покришки за лічені хвилини. До першої сотні «емка» розганяється за 3,4 секунди, до другої — за 11,1 с. Максимальна швидкість традиційно для «тевтонців» обмежена лімітатором на рівні 250 км/г, але заводська програма чіп-тюнінгу дозволяє відсунути електронний «нашийник» на позначку «305».

Моделі M5 і M5 Competition оцінені в 3,878 млн. грн і 4,225 млн. грн відповідно.

Фото: BMW

Фото: BMW

Ще більш стероидная версія M5 Competition (625 л. c., 750 Нм, 250 км/г, 3,3/10,8 с) отримала традиційний «чорний пакет», в якому все хромовані елементи екстер'єру (від радіаторної решітки і до патрубків системи випуску) виконані зачернённимі. Крім того, Compi традиційно оснащується майже гоночної вихлопною системою з клапаном регулювання гучності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉